Peeling Easy TCA Pain Control w Warszawie | fyoung.pl

Peeling TCA to jeden z najefektywniejszych zabiegów pozwalających skutecznie poradzić sobie z powierzchniowymi defektami skóry. TCA umożliwia redukcję zarówno płytkich blizn, jak i zmarszczek, a także powierzchownych przebarwień. Zaletą zastosowania peelingu jest możliwość szybkiego uzyskania efektów estetycznych, które niejednokrotnie widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zawiera on aż 15% TCA oraz fenol, jak i kwas askorbinowy i cytrynowy, ułatwiające penetrację TCA w głębsze warstwy skóry.
Peeling Easy TCA Pain Control

Na czym polega zabieg peelingu TCA?

Działanie peelingu opiera się na interakcji cząsteczek TCA z białkami naskórka, w wyniku czego dochodzi do efektu zeszronienia bądź zbielenia skóry. Intensywność procesu zarówno o równomierności, jak i głębokości działania peelingu. TCA wykonywany jest przy użyciu kwasu trójchlorooctowego, dzięki któremu można w skuteczny sposób poradzić sobie z plamami oraz przebarwieniami, włączając w to spowodowane działaniem promieni słonecznych. Peeling jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym pozbycie się blizn oraz zmarszczek.

Peeling TCA - cena

Peeling TCA posiada atrakcyjną cenę, a w celu uzyskania najlepszych rezultatów warto poddać się co najmniej kilku zabiegom, których ilość należy skonsultować ze specjalistą. W klinice FOREVER YOUNG pracują wykwalifikowane osoby, które odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w podjęciu optymalnej decyzji. W celu zapoznania się z konkretnym kosztem zabiegu warto zajrzeć na stronę kliniki, a w razie potrzeby skontaktować się z personelem, którzy zadba o udzielenie odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące ceny.

Peelingu TCA w Warszawie - gdzie?

Decydując się na wykonanie zabiegu TCA, warto skorzystać z oferty kliniki FOREVER YOUNG, w której pracujący specjaliści doskonale znają się na swojej pracy i posiadają odpowiednie kompetencje do jego przeprowadzenia. Personel kliniki stawia na miłą oraz profesjonalną obsługę, a zabieg wykonywany jest przez doświadczoną osobę, która zadba o bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Do wykonania TCA wykorzystywany jest wysokiej jakości sprzęt oraz najlepsze produkty pochodzące od renomowanych producentów.